Informacje o firmie

Urządzenia łączności radiowej – sklep AZSTUDIO z Radomia

AZSTUDIO.COM.PL jest dostawcą urządzeń łączności radiowej, mogącym pochwalić się blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, sprzedaż, a także montaż i serwis radiotelefonów oraz innych systemów łączności.

Radiotelefony i systemy łączności – nasza oferta

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wysokiej klasy radiotelefony przeznaczone do użytku prywatnego niewymagającego pozwoleń, półprofesjonalnego bądź łączności profesjonalnej pozwalającej na uzyskanie łączności w zakresach LB, MB, VHF i UHF, zakupywane przez małe firmy budowlane jak i duże przedsiębiorstwa korporacyjne. Wymienić również należy wszystkie służby jak POLICJA, STRAŻ POŻARNA, POGOTOWIE, OCHOTNICZE JEDNOSTKI STRAŻY POŻARNEJ, OCHRONA KOLEI czy inne jednostki ratownicze.

Oferujemy też szereg innych produktów, takich jak:

• zaawansowane systemy i sprzęt do łączności dyspozytorskiej, przeznaczone dla korporacji taksówkarskich, służb miejskich, służb drogowych, leśnych i in.,

• dyspozytorski system łączności trankingowej RADIO-NET,

• radiowe systemy konferencyjne – tzw. pagery,

• profesjonalne akcesoria do radiotelefonów,

akumulatory do radiotelefonów przenośnych,

• wielokanałowe, cyfrowe archiwizery rozmów telefonicznych i radiotelefonicznych,

• baterie, akumulatory, ładowarki, latarki i inne wyroby GP Batteries.

Usługi serwisowe i projektowe

Na życzenie Klientów zajmujemy się instalacją radiotelefonów w pojazdach oraz kompleksowym montażem urządzeń bazowych. Asortyment dostępny w naszym sklepie posiada niezbędne homologacje oraz jest objęty serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Posiadamy własny, autoryzowany serwis radiotelefonów.

W zakresie naszej działalności mieszczą się również pomoc przy projektowaniu sieci radiotelefonicznych oraz przygotowanie kompletnych wniosków dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej o uzyskanie pozwolenia radiowego.

Wszystkich zainteresowanych zakupami radiotelefonów i innych urządzeń oraz akcesoriów radiokomunikacyjnych zachęcamy do kontaktowania się z nami, w celu uzyskania kompleksowego wsparcia przy doborze towaru.

Możemy pochwalić się certyfikatami i autoryzacjami wiodących marek, w tym:

 

Motorola Hytera Kenwood

 

Dane firmy:

AZSTUDIO.COM.PL
ul. 11 Listopada 69/77
26-600 Radom
NIP: 948-167-03-67
REGON: 670914942
Wpis do E.D.G nr. 32964 prowadzony przez Prezydenta miasta Radomia
Konto / PEKAO SA: 40 1240 5703 1111 0000 4898 8708

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl