VERTEX STANDARD / YAESU VX-414 VHF - zestaw

Dostępność: wycofany z oferty, niedostępny
Cena: 870,00 zł 870.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 707,32 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

VERTEX STANDARD / YAESU VX-414 VHF
Niezawodna i dyskretna łączność
Seria Vertex Standard VX-410/420 oferuje szereg cech przy zachowaniu kompaktowych wymiarów, wygody użytkowania i wysokiej jakości komunikacji.
 
Seria VX-410E/VX-420E składa się z następujących modeli:
VX-414E – VHF, bez klawiatury i wyświetlacza
VX-424E – VHF, z klawiaturą i wyświetlaczem
VX-417E – UHF, bez klawiatury i wyświetlacza
VX-427E – UHF, z klawiaturą i wyświetlaczem
 
Duża liczba obsługiwanych kanałów do komunikacji grupowej
W przypadku obsługi komunikacyjnej dużych grup model VX-420AE, radiotelefon zapewnia obsługę 256 kanałów, które można podzielić na 2-16 grup. Możliwy jest także wariant z 32 kanałami, które są podzielone na dwie grupy 16-kanałowe (radiotelefony VX-410/420), co zapewnia szybki i wygodny dostęp do kanałów.

Dyskretna łączność i bezpieczeństwo

Posiada funkcję prywatnej komunikacji i programowaną blokadę sterowaniem, by zapobiec niepożądanej zmianie kanału lub ważnej funkcji, kiedy radio jest ukryte i może dojść do przypadkowego naciśnięcia przycisków. Te radiotelefony mogą także obsługiwać przesyłane drogą radiową funkcje Stun, Kill i Revive, które zapobiegają naruszeniu bezpieczeństwa przez osoby niepowołane w przypadku zagubienia lub kradzieży radiotelefonu. Ponadto model DVS-5 jest wyposażony w opcjonalny moduł do nagrywania i przechowywania do 120 sekund komunikacji głosowej.

Kiedy najważniejsze jest bezpieczeństwo
Wbudowana funkcja powiadamiania w nagłym wypadku, przełącza radiotelefon na wyznaczony kanał i wysyła sygnał alarmowy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników pracujących w pojedynkę, tryb wykrywania braku aktywności posiada timer, wymagający od użytkownika potwierdzania w zaprogramowanych odstępach czasu. Jeżeli użytkownik nie wykona potwierdzenia, radiotelefon automatycznie przejdzie w tryb alarmowy celem wezwania pomocy.

Maksymalizacja okresu eksploatacji baterii
Model VX-160 posiada funkcję oszczędności energii zarówno podczas odbioru jak i transmisji. Podczas odbioru, radiotelefon włącza automatycznie tryb oszczędzania i okresowo sprawdza aktywność kanału. Podczas transmisji seria VX-410/420 automatycznie zmniejsza moc kiedy nadchodzący sygnał jest bardzo silny.

ARTS™ (Wyłączny System Autozasięgu Odzewu)

Tylko radiotelefony Vertex Standard zostały zaprojektowane tak, aby informowały o innej stacji z ARTS™, jeżeli znajduje się ona jednocześnie w zasięgu radiotelefonu dysponującego tą technologią. Jeżeli okres poza obszarem pokrycia przekracza 2 minuty, radiotelefon nie odbiera sygnału i ostrzega o tym sygnałem dźwiękowym. Stacja bazowa może powiadomić jednostkę terenową, by powróciła do zasięgu. Wspaniałe rozwiązanie dla koordynacji wszystkich pracowników.

Dodatkowe funkcje
Sześć programowanych przycisków(VX-420/420AE)
Dwa programowane przyciski (VX-410)
8-znakowy wyświetlacz alfanumeryczny (VX-420/420AE)
DTMF ANI
Kodowanie 2-tonowe + podwójne dekodowanie dwutonowe
Kodowanie i dekodowanie CTCSS / DCS
5-tonowa sygnalizacja
Kompander
Funkcje BCLO, BTLO i TOT
Programowany ton alarmu
Skanowanie priorytetowe
Skanowanie Podwójna obserwacja
Skanowanie Idź za mną
Skanowanie Rozmowa
Klonowanie radiotelefonów

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl